Verkiezingsuitslagen.

Verkiezingen Tweede Kamer 17 maart 2021

Proces verbaal N-11 Gemeente Súdwest-Fryslân 2021 (PDF, 189 KB)
osv4-3_Telling_TK2021_gemeente_Sudwest-Fryslan.csv

Nr.Stembureau
1 Veemarkthal
2 Doarpshûs It Nije Formidden
3 ROC Friese Poort
4 Ut Wykje
5 De Eekmolen
6 Kerkgebouw De Bron
7 PKN Oosterkerk (ingang "De Schutse")
8 Gymzaal vm Sperkhemschool
9 Nieuw-Apostolische Kerk
10 Gymzaal It Rak
11 Brede School Duinterpen I (sporthal)
12 De Schuttersheuvel Bureau I
13 Wijkgebouw De Spil
14 Wijkgebouw "De Watertoren"
15 't Convenant
16 Schuttersheuvel Bureau II
17 Brede School Duinterpen II (sporthal)
18 Café Restaurant "De Kajuit"
19 Vergaderzaal achter het Witte Kerkje
20 De Zwetser
21 It Roefke
22 Museum en Werkplaats Houtstad-IJlst
23 De Eehof
24 m.f.c. De Driuwpolle
25 It Heechhûs
26 m.f.c. De Mande
27 m.f.c. It Joo
28 Dorpshuis Scharnegoutum Bureau I
29 m.f.c. It Harspit
30 Dorpshuis Oan it Far
31 De Freonskip
32 Dorpshuis It Himsterhûs
33 Dorpshuis Ús Doarpshûs
35 Recreatiecentrum Mounewetter
36 Dorpshuis De Nije Bân
37 Gymzaal Arum
38 Piers' Stee
39 Het Anker
40 Van Doniakerk
41 Dorpshuis It Doniahûs
42 Dorpshuis De Fûke
44 Dorpshuis It Honk
45 Johannes de Doperkerk
46 Dorpshuis De Nije Haven
47 Dorpshuis De Utwyk
48 Dorpshuis It String
49 Oer de Toer Bureau I
50 KultuerhÚs Klameare
51 Dorpshuis It Swaeigat
52 Gemeenschapscentrum De Foeke
53 Dorpscultuurhuis De Spylder
54 Dorpshuis De Klink Bureau I
55 De Doarpskeamer
56 Multifunctioneel Centrum De Kaap
57 Dorpshuis "de Begine"
58 Dorpshuis De Klink Bureau II
59 Martinikerk Bureau I
60 Sporthal De Middelzee Bureau I
61 Sporthal De Middelzee Bureau II
62 Martinikerk Bureau II
63 Sporthal De Middelzee Bureau III
64 Centrum Gasthuiskerk
65 Doarpshûs De Trijesprong
66 Sporthal It Mingeltsje
67 Brede School Duinterpen III (sporthal)
69 Oer de Toer Bureau II
70 café restaurant It Reade Hynder
71 "It Dielshûs"
72 MFC De Tysker
73 Verenigingsgebouw "De Skoalleseize"
74 Dorpshuis Scharnegoutum Bureau II
75 Dorpshuis De Wier
101 Veemarkthal
112 De Schuttersheuvel Bureau I
125 It Heechhûs
135 Recreatiecentrum Mounewetter
150 KultuerhÚs Klameare
154 Dorpshuis De Klink Bureau I
164 Centrum Gasthuiskerk
171 "It Dielshûs"
201 Veemarkthal
212 De Schuttersheuvel Bureau I
225 It Heechhûs
235 Recreatiecentrum Mounewetter
250 KultuerhÚs Klameare
254 Dorpshuis De Klink Bureau I
264 Centrum Gasthuiskerk
271 "It Dielshûs"
301 Sneker sporthal (briefstembureau)
301 Sneker sporthal (briefstembureau) E1
302 Sneker sporthal (briefstembureau)
302 Sneker sporthal (briefstembureau) E1
303 Waltaplein (briefstembureau)
303 Waltaplein (briefstembureau) E1
304 Waltaplein (briefstembureau)

Eerdere verkiezingsuitslagen